Apie projektą

STATYBŲ EIGA

Statybų pradžia: 2016 m. III ketv.
Statybų pabaiga: 2018 m. III ketv.

Visi Baltų kopų apartamentai parduoti!

Butai įrengti su daline apdaila, galima pilna apdaila pagal Jūsų pageidavimus. Suteikiama galimybė jungti butus ir keisti jų išplanavimą.

BUTŲ IŠPLANAVIMAS

1 kamb. 20-30 m2

2 kamb. 33-43 m2

3 kamb. 49-70 m2

BALTOS KOPOS - JAUKIAM POILSIUI

Baltos kopos – namai Palangos pakraštyje, pro kurių langus kasryt atsibudę galėsite pažvelgti į didingą Baltijos jūrą, smėliu nubėgti iki jūros ir pajusti tai, ko taip trūksta didmiestyje gyvenančiam žmogui – beribę laisvę.

GYVENIMAS BALTOSE KOPOSE

 

Didžioji dalis butų Baltose kopose – su vaizdu į jūrą. Gyvenimas šalia jūros suteiks privalumų jėgos aitvarų sporto mėgėjams bei buriuotojams. Čia jūs būsite apsupti laukinės gamtos grožio ir ramybės, o panorę trumpam pajusti pulsuojanti miesto ritmą, galėsite greitai pasiekti Palangos centrą dviračiu ar automobiliu. Visi apartamentai įrengiami ir parduodami su daline apdaila, tačiau, esant norui, gali būti pilnai įrengti pagal naujų šeimininkų pageidavimus. Pažangiausi apartamentų valdymo sprendimai leidžia savo mobiliuoju telefonu lengvai valdyti šildymą, įjungti/išjungti signalizacija, elektrinius prietaisus. Pastate dalis apartamentų įrengti su ekonomišku geoterminiu šildymu, dalis turi kaminus židiniui. Vidiniame kieme įrengta aptverta ir apšviesta automobilių saugojimo aikštelė su el. vartais, kurioje kiekvieno buto savininkui numatyta parkavimo vieta.


TECHNINIAI SPRENDIMAI

EKONOMIŠKAS IR PATOGUS ŠILDYMAS

Patalpos šildomos ekonomiškais elektriniais šilumos siurbliais oras‐oras, kurie šaldo patalpas vasaros metu ir šildo jas šaltuoju metų laiku. Atskiruose miegamose patalpose įrengiami elektriniai radiatoriai įsijungiantys epizodiniam temperatūros skirtumui išlyginti. San. mazgo ir koridoriaus grindų šildymas elektrinis su atskiru temperatūrų reguliavimu. Atskiruose apartamentuose numatytas geoterminis grindinis šildymas

VIDAUS APDAILA

Butuose numatoma dalinė arba pilna apdaila. Dalinės ir pilnos apdailos sąrašą žiūrėkite žemiau, arba kreipkitės svetainėje nurodytais kontaktais. 


 

APDAILOS
APRAŠYMAS

NUOTOLINIS VALDYMAS

Jūsų patogumui papildomai įrengiamas buto ‐ apartamento valdymas nuotoliniu būdu per aplikaciją išmaniaisiais įrenginiais. Vienu paspaudimu galėsite valdyti šildymo ‐ šaldymo temperatūrą esamuoju laiku, matyti vidaus patalpos ir lauko temperatūrą. Taipogi numatomas elektros įrenginių bei signalizacijos valdymas nuotoliniu būdu. Turėsite galimybę atjungti/įjungti šildomas grindis pagal iš anksto nustatytą temperatūrą, elektrinį vandens šildytuvą, atjungti ne pagrindines elektros grandis jei kartais pamiršote išjungti šviesą ar palikote įjunta lygintuvą (rėžimas „Tušti namai“), nuotoliniu būdu valdyti signalizaciją (įjungti/išjungti bei matyti kokios zonos suveikė ) ir atidaryti/uždaryti lauko vartus.

GARSO IZOLIACIJA

Ramų poilsį užtikrins pasiekta akustinio komforto  klasė. Tarpbutinės sienos suręstos iš 2x12cm keraminių blokelių ir plytų mūro su 10 cm mineraline vata tarp mūro (iš viso 35 cm storio ne mažiau 56dB). Bendro naudojimo laiptinės ir koridorius nuo gyvenamųjų patalpų atskirtos 25 cm storio akustiniais blokeliais(ne mažiau 55dB), viena pusė laiptinių sienų - net 38 cm keraminių plytų mūru (ne mažiau 56dB). Plastikiniai trijų stiklų armuoti langai su išoriniu 6 mm stiklu į kambarius nepraleis triukšmo iš lauko. Iš visų pusių sklypas nesiriboja su jokia privačia nuosavybę, t.y. jokia statyba greta nenumatoma, todėl  pirmojo aukšto gyventojai turės sklypo dalį, kuri taps poilsio oaze po dangumi.

ŠILTOS SIENOS

Namų šilumą garantuoja plastikiniai trijų stiklų armuoti langai, kurių šilumos laidumo koeficientas ne didesnis kaip 0,9W/m²k, išoriniu sienų šilumos laidumo koeficientas ne didesnis kaip 0,2W/m², o stogo ne didesnis kaip 0,15W/m²k. Pastato energetinio naudingumo klasė B.

KOKYBIŠKOS IR ILGAAMŽĖS MEDŽIAGOS

Statydami ir įrengdami Baltų kopų apartamentus pagalvojome toli į ateitį, kad bėgant metams pastatas neprarastų savo šiluminės varžos, estetinės išvaizdos ir nepasentų morališkai. Naudojamos tik kokybiškos ilgaamžės medžiagos, kurios sėkmingai panaudotos tarnauja ilgus metus ne viename jau pastatytame objekte. 

Fasadas: stogas ir sienos padengtos keraminių čerpių danga, intarpai - medinėmis dailylentėmis su mediniais tašeliais, šviesios plokštumos - ilgaamžė fibrocementinė plokštės danga.  

PATOGUS IŠPLANAVIMAS

Suprojektuoti erdvūs 1-3 kambarių butai bei apartamentai pro kurių langą atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą. Atskiri miegamieji, poilsio zona sujungta su virtuve, įrengti dideli balkonai bei terasos – daugiau erdvės Jūsų poilsiui. Yra galimybė statybos metu keisti buto išplanavimą pagal individualų pageidavimą.

DIDELI LANGAI - DAUGIAU ŠVIESOS

Apartamentuose įrengiami saugūs dideli langai, pro kuriuos dieną plačiai skverbsis natūrali šviesa. Pažvelgus pro langus matyti nuostabus jūros horizontas, o pravėrus langus – raminantis jūros ir pušų ošimas. Papildomos standumo briaunos užtikrins langų sandarumą pučiant stipriam pajūrio vėjui.

PARKAVIMO VIETOS IR SANDĖLIUKAI

Pastato kieme įrengiama 18 individualių automobilių parkavimo vietų. Vidinis kiemas apšviestas, aptvertas tvora, vartai valdomi nuotoliniu pulteliu arba telefonu, o Jūsų automobilis bus visai čia pat - po langais. Dviratis ar rečiau naudojami daiktai savo vietą ras sandėliuke, jų iš viso įrengta 8.

RAKINAMA LAIPTINĖ

Įėjimas į laiptinę galimas su kortele arba naudojantis telefonspyne garantuos Jūsų privatumą. Laiptinė rakinama – jauskitės saugūs savo namuose.

PRIVATUS KIEMAS

Pastatui priklausantis vidinis kiemas apsuptas pušų, jo teritorija aptverta tvora ir apšviesta, išklota trinkelėmis ir pritaikyta automobilių parkavimo vietoms. Lauko vartų atidarymas nuotoliniu būdu - telefonu arba pulteliu.

VISI APARTAMENTAI PARDUOTI
Esame dėkingi, jog domitės Baltomis kopomis, tačiau šiame projekte visi apartamentai sėkmingai parduoti. Laukite naujienų!